Auktioner SKÅP Barock-stil, 18-1900 tal. H:185x 140x 57cm (slitage, skador förekommer.)

Bilder SKÅP Barock-stil, 18-1900 tal. H:185x 140x 57cm (slitage, skador förekommer.)

SKÅP Barock-stil, 18-1900 tal. H:185x 140x 57cm (slitage, skador förekommer.)

18 timmar 27 minuter

2026-01-08 19:00

1900 SEK

Värdering: - SEK

Arvika Auktionsverk AB

Stränggatan 8
671 41 Arvika

info@arvikaauktionsverk.se
Tel: 070-572 95 16 Jörgen, 070-572 25 80 Mona

2 timmar
2 timmar
2 timmar
2 timmar