Auktioner Belysning Bordslampa. "Bumling" Atelje Lyktan. 1970-tal.

Bilder Bordslampa. "Bumling" Atelje Lyktan. 1970-tal.

Bordslampa. "Bumling" Atelje Lyktan. 1970-tal.

400 SEK

Värdering: - SEK

Höjd ca 50cm.
Slitage. Bucklig.

Sweakronan Auktioner

Tråstad Västergården 512
591 93 Motala

daniel.nord@sweakronan.se
0141-75 39 60

5 timmar
5 timmar

1 200 SEK

5 timmar
5 timmar