Auktioner Glas PENTTI SARPANEVA Vaser 2 st

Bilder PENTTI SARPANEVA Vaser 2 st

PENTTI SARPANEVA Vaser 2 st

160 SEK

Värdering: - SEK

2 st vackra glasvaser från PENTTI SARPANEVA, signerade Turu Hopea, Finland. Mässingsdetaljer med gravyr. Ett nagg finns i den högre av vaserna.
Höjd: 21 cm resp 14 cm.

Krawzykowska Auktioner

Fjärrviksvägen 2
65350 Karlstad

kristian@rispab.se
0793330228

2 600 SEK