Bilder PENTTI SARPANEVA Vaser 2 st
PENTTI SARPANEVA Vaser 2 st
2 st vackra glasvaser från PENTTI SARPANEVA, signerade Turu Hopea, Finland. Mässingsdetaljer med gravyr. Ett nagg finns i den högre av vaserna.
Höjd: 21 cm resp 14 cm.
450 SEK