Bilder Lockdosa i 18k, 1800-tal
Lockdosa i 18k, 1800-tal
Emaljarbete. Med dekor av blomster. Mittpartier och invändigt med landskapsdekor och båtar. Förefaller ostämplad.
14 timmar
14 timmar
14 timmar
14 timmar