Bilder Servis 18 delar, empire, 1800-talets första hälft
Servis 18 delar, empire, 1800-talets första hälft
Med handmålad blomdekor och förgyllning. Tallrikar 17st samt skål på fot.
14 timmar
14 timmar
14 timmar
14 timmar