Auktioner Skulpturer & Konsthantverk Olle Hjortzberg (1872-1959)

Bilder Olle Hjortzberg (1872-1959)

Olle Hjortzberg (1872-1959)

5400 SEK

Värdering: 30 000 SEK

Olja på pannå, stilleben med rosor. Signerad och daterad 1928.

Dalarnas Auktionsbyrå AB

Häradsvägen 24
784 34 Borlänge
Dalarna

info@dalarnasauktionsbyra.se
Tel: 0243-23 67 90

2 800 SEK

Göteborg

Värdering

1 500 SEK

225 SEK