Bilder Kopp med fat, Meissen, Tyskland, 1700-talets första hälft
Kopp med fat, Meissen, Tyskland, 1700-talets första hälft
Med handmålad dekor av hamnbild och figurer. Dubbla hänklar. Delvis förgylld.
14 timmar
14 timmar
14 timmar
14 timmar