Auktioner Skulpturer & Konsthantverk Återtagen - Olja på pannå, Stilleben Agda Holst, signerad

Bilder Återtagen - Olja på pannå, Stilleben Agda Holst, signerad

Återtagen - Olja på pannå, Stilleben Agda Holst, signerad

Värdering: - SEK

54x47

Följande objekt är återtaget tills vidare. Önskar ni mer information kring detta är ni välkomna att kontakta oss per telefon eller email.

0707146007
kontakt@snapphaneauktioner.se

Snapphane Auktioner

PL5297 Röinge
28192 Hässleholm

kontakt@snapphaneauktioner.se
0707146007

2 timmar
2 timmar

200 SEK

2 timmar
2 timmar