Bilder Återtagen - Olja på pannå, Stilleben Agda Holst, signerad
Återtagen - Olja på pannå, Stilleben Agda Holst, signerad
54x47
Följande objekt är återtaget tills vidare. Önskar ni mer information kring detta är ni välkomna att kontakta oss per telefon eller email.
0707146007
kontakt@snapphaneauktioner.se