Auktioner Skulpturer & Konsthantverk Olja på duk, John Wilgert, signerad

Bilder Olja på duk, John Wilgert, signerad

Olja på duk, John Wilgert, signerad

Värdering: - SEK

69x82

Snapphane Auktioner

PL5297 Röinge
28192 Hässleholm

kontakt@snapphaneauktioner.se
0707146007

2 timmar
2 timmar

200 SEK

2 timmar
2 timmar