Auktioner Skulpturer & Konsthantverk Skulptur, "Storseglaren" no. 41 Lisa Larson Brons, signerad & numrerad
Bilder Skulptur, "Storseglaren" no. 41 Lisa Larson Brons, signerad & numrerad
Skulptur, "Storseglaren" no. 41 Lisa Larson Brons, signerad & numrerad
signerad Lisa Larson
numrerad no 41
bruksslitage/märken
se närbilder