Auktioner Klockor & Ur Fickur, Waltham

Bilder Fickur, Waltham

Fickur, Waltham

200 SEK

Värdering: - SEK

1800-tal, gulddouble, med kedja, diam. 54 mm, bruksslitage, går ej

Göteborgs Auktionskammare

Sisjö Kullegata 6
421 32 Göteborg

info@gbgak.se
Tel: 072-32777 64 Värdering, inlämning. 072-327 77 34 Fakturering, utlämning

9 timmar

45 000 SEK

10 timmar

3 200 SEK

10 timmar

10 timmar