Auktioner Övrigt Äldre butiksskylt, "Bengt Johanssons Skoaffär"

Bilder Äldre butiksskylt, "Bengt Johanssons Skoaffär"

Äldre butiksskylt, "Bengt Johanssons Skoaffär"

500 SEK

Värdering: - SEK

1900-talets första hälft, bemålad metall, bredd 160 cm, höjd 110 cm, smärre bruksslitage.

Göteborgs Auktionskammare

Sisjö Kullegata 6
421 32 Göteborg

info@gbgak.se
Tel: 072-32777 64 Värdering, inlämning. 072-327 77 34 Fakturering, utlämning

15 timmar

200 SEK

15 timmar

Värdering

400 SEK

15 timmar