Bilder Golvurna, Kanton, Kina
Golvurna, Kanton, Kina
1800-tal, dekor i emaljfärger med figurer mm, höjd 61 cm, en hänkel med lagning
3 000 SEK
2 400 SEK
1 300 SEK