Auktioner Orientaliskt Golvurna, Kanton, Kina

Bilder Golvurna, Kanton, Kina

Golvurna, Kanton, Kina

2000 SEK

Värdering: - SEK

1800-tal, dekor i emaljfärger med figurer mm, höjd 61 cm, en hänkel med lagning

Göteborgs Auktionskammare

Sisjö Kullegata 6
421 32 Göteborg

info@gbgak.se
Tel: 072-32777 64 Värdering, inlämning. 072-327 77 34 Fakturering, utlämning