Auktioner Mattor & Textil Textilkonst, Kerstin Hans

Bilder Textilkonst, Kerstin Hans

Textilkonst, Kerstin Hans

500 SEK

Värdering: - SEK

Bohusländska klippor, signerad, samt daterad -85, 120 x 154 cm.

Göteborgs Auktionskammare

Sisjö Kullegata 6
421 32 Göteborg

info@gbgak.se
Tel: 072-32777 64 Värdering, inlämning. 072-327 77 34 Fakturering, utlämning