Auktioner Mattor & Textil Matta, rölakan, Ingegerd Silow

Bilder Matta, rölakan, Ingegerd Silow

Matta, rölakan, Ingegerd Silow

300 SEK

Värdering: - SEK

245 x 167 cm, skador samt slitage.

Göteborgs Auktionskammare

Sisjö Kullegata 6
421 32 Göteborg

info@gbgak.se
Tel: 072-32777 64 Värdering, inlämning. 072-327 77 34 Fakturering, utlämning