Bilder Hattaskar

Hattaskar

200 SEK

Värdering: - SEK

2 st, 1900-talets första hälft, bruksslitage

Göteborgs Auktionskammare

Sisjö Kullegata 6
421 32 Göteborg

info@gbgak.se
Tel: 072-32777 64 Värdering, inlämning. 072-327 77 34 Fakturering, utlämning