Auktioner Keramik & Porslin Matservisdelar, "Romance", Björn Wiinblad

Bilder Matservisdelar, "Romance", Björn Wiinblad

Matservisdelar, "Romance", Björn Wiinblad

400 SEK

Värdering: - SEK

Rosenthal, 9 + 12 + 12 + 12 tallrikar, diam 17 - 25 cm, smärre bruksslitage, enstaka nagg kan förekommna.

Göteborgs Auktionskammare

Sisjö Kullegata 6
421 32 Göteborg

info@gbgak.se
Tel: 072-32777 64 Värdering, inlämning. 072-327 77 34 Fakturering, utlämning