Bilder Foo-hundar

Foo-hundar

600 SEK

Värdering: - SEK

2 st, blåglaserad stengods, 1900-tal, signerade, höjd 17 cm, gott skick

Göteborgs Auktionskammare

Sisjö Kullegata 6
421 32 Göteborg

info@gbgak.se
Tel: 072-32777 64 Värdering, inlämning. 072-327 77 34 Fakturering, utlämning