Bilder Modellbilar

Modellbilar

0 SEK

Värdering: - SEK

VW bubbla, Corvette, längd ca 25 cm, slitage, skador.

Göteborgs Auktionskammare

Sisjö Kullegata 6
421 32 Göteborg

info@gbgak.se
Tel: 072-32777 64 Värdering, inlämning. 072-327 77 34 Fakturering, utlämning

18 timmar
18 timmar

110 000 SEK

18 timmar
18 timmar