Auktioner Klockor & Ur Armbandsur m.m.

Bilder Armbandsur m.m.

Armbandsur m.m.

300 SEK

Värdering: - SEK

31 herr- samt damarmbandsur, bl.a. Roamer, Helvetia, Certina, Eiger, Seiko, Citizen, Leijona m.m. Ett bordsur, samt 5 fickur, slitage och skador.

Göteborgs Auktionskammare

Sisjö Kullegata 6
421 32 Göteborg

info@gbgak.se
Tel: 072-32777 64 Värdering, inlämning. 072-327 77 34 Fakturering, utlämning

10 timmar

45 000 SEK

10 timmar

3 200 SEK

10 timmar

10 timmar