Bilder Armbandsur m.m.
Armbandsur m.m.
31 herr- samt damarmbandsur, bl.a. Roamer, Helvetia, Certina, Eiger, Seiko, Citizen, Leijona m.m. Ett bordsur, samt 5 fickur, slitage och skador.