Auktioner Mattor & Textil Matta, Rölakan, Ingegerd Silow

Bilder Matta, Rölakan, Ingegerd Silow

Matta, Rölakan, Ingegerd Silow

400 SEK

Värdering: - SEK

Monogramsignerad IS, 137 x 205 cm, bruksslitage.

Göteborgs Auktionskammare

Sisjö Kullegata 6
421 32 Göteborg

info@gbgak.se
Tel: 072-32777 64 Värdering, inlämning. 072-327 77 34 Fakturering, utlämning

125 SEK

150 SEK

70 SEK