Auktioner Keramik & Porslin Servisdelar, "Lökmönster",Stadsmeissen

Bilder Servisdelar, "Lökmönster",Stadsmeissen

Servisdelar, "Lökmönster",Stadsmeissen

2 timmar 8 minuter

2026-01-25 17:19

1000 SEK

Värdering: - SEK

24 delar, 1 kandelaber, 9 assietter, 4 mattallrikar 3 saltkar, gräddkanna, såssnipa, underlägg, 2 gallerskålar, 2 smörknivshållare. Spricka samt nagg kandelaber, bruksslitage.

Göteborgs Auktionskammare

Sisjö Kullegata 6
421 32 Göteborg

info@gbgak.se
Tel: 072-32777 64 Värdering, inlämning. 072-327 77 34 Fakturering, utlämning

Finland
Norrbotten

300 SEK

Finland