Bilder Servisdelar, "Lökmönster",Stadsmeissen
Servisdelar, "Lökmönster",Stadsmeissen
24 delar, 1 kandelaber, 9 assietter, 4 mattallrikar 3 saltkar, gräddkanna, såssnipa, underlägg, 2 gallerskålar, 2 smörknivshållare. Spricka samt nagg kandelaber, bruksslitage.