Auktioner Klockor & Ur Golvur, Rokoko/stil

Bilder Golvur, Rokoko/stil

Golvur, Rokoko/stil

500 SEK

Värdering: - SEK

Tidigt 1800-tal, höjd ca 205 cm, bruksslitage, senare bemålning, ej funktionstestad

Göteborgs Auktionskammare

Sisjö Kullegata 6
421 32 Göteborg

info@gbgak.se
Tel: 072-32777 64 Värdering, inlämning. 072-327 77 34 Fakturering, utlämning

12 timmar
12 timmar
12 timmar