Auktioner Orientaliskt Sigillstamp, samt figurin, Kina

Bilder Sigillstamp, samt figurin, Kina

Sigillstamp, samt figurin, Kina

400 SEK

Värdering: - SEK

3 st, 1900-tal, höjd 8-19 cm, smärre slitage

Göteborgs Auktionskammare

Sisjö Kullegata 6
421 32 Göteborg

info@gbgak.se
Tel: 072-32777 64 Värdering, inlämning. 072-327 77 34 Fakturering, utlämning

350 SEK