Auktioner Keramik & Porslin Väggplakett, Marian Zawadsky, Tilgmans

Bilder Väggplakett, Marian Zawadsky, Tilgmans

Väggplakett, Marian Zawadsky, Tilgmans

2 timmar 31 minuter

2026-01-25 17:43

500 SEK

Värdering: - SEK

Signerad, samt daterad 1961, 75 x 15 cm, smärre bruksslitage.

Göteborgs Auktionskammare

Sisjö Kullegata 6
421 32 Göteborg

info@gbgak.se
Tel: 072-32777 64 Värdering, inlämning. 072-327 77 34 Fakturering, utlämning

Norrbotten
Finland

150 SEK