Bilder Ingefärsurna, 18/1900-tal, Kina
Ingefärsurna, 18/1900-tal, Kina
Dekor i underglasyrblått, dekor med lyckosymboler, höjd 20 cm, lock med nagg.
2 400 SEK
1 300 SEK