Auktioner Orientaliskt Ingefärsurna, 18/1900-tal, Kina

Bilder Ingefärsurna, 18/1900-tal, Kina

Ingefärsurna, 18/1900-tal, Kina

200 SEK

Värdering: - SEK

Dekor i underglasyrblått, dekor med lyckosymboler, höjd 20 cm, lock med nagg.

Göteborgs Auktionskammare

Sisjö Kullegata 6
421 32 Göteborg

info@gbgak.se
Tel: 072-32777 64 Värdering, inlämning. 072-327 77 34 Fakturering, utlämning

350 SEK