Bilder Modellbilar

Modellbilar

200 SEK

Värdering: - SEK

Samtliga Corgi Toys, slitage, skador förekommer.

Göteborgs Auktionskammare

Sisjö Kullegata 6
421 32 Göteborg

info@gbgak.se
Tel: 072-32777 64 Värdering, inlämning. 072-327 77 34 Fakturering, utlämning

Ångermanland

240 SEK

Ångermanland

150 SEK