Auktioner Skulpturer & Konsthantverk Större skulptur i trä. Älg. Karl Gustav Petersson. Signerad.

Bilder Större skulptur i trä. Älg. Karl Gustav Petersson. Signerad.

Större skulptur i trä. Älg. Karl Gustav Petersson. Signerad.

150 SEK

Värdering: - SEK

Höjd 50cm
Bredd 48cm.
Bruksslitage.

Sweakronan Auktioner

Tråstad Västergården 512
591 93 Motala

daniel.nord@sweakronan.se
0141-75 39 60

13 timmar
13 timmar
13 timmar
13 timmar