Auktioner Färglitografi Helmtrud Nyström (f. 1939), Sverige. Signerad, numrerad 39/75, daterad - 93, Gästabud. Färglitografi, bildmått: 40x34 cm, yttermått inklusive ram: 67x59 cm
Bilder Färglitografi Helmtrud Nyström (f. 1939), Sverige. Signerad, numrerad 39/75, daterad - 93, Gästabud. Färglitografi, bildmått: 40x34 cm, yttermått inklusive ram: 67x59 cm
Färglitografi Helmtrud Nyström (f. 1939), Sverige. Signerad, numrerad 39/75, daterad - 93, Gästabud. Färglitografi, bildmått: 40x34 cm, yttermått inklusive ram: 67x59 cm
text2