Auktioner Wästberg "Lindvall" w124s3 Mässing

Bilder Wästberg "Lindvall" w124s3 Mässing

Wästberg "Lindvall" w124s3 Mässing

18 timmar 10 minuter

2026-01-08 20:46

700 SEK

Värdering: 4 500 SEK

Taklampa "Lindvall" w124s3 är en pendellampa i mässing från svenska Wästberg. Formgiven av Jonas Lindvall.

Smärre slitage. Mindre märken repor.

Rekomo Auctions

Flöjelbergsgatan 11-13
431 37 Mölndal
Göteborg

auctions@rekomo.se
010-3333 111