Auktioner Belysning Zero Taklampa Elements XL

Bilder Zero Taklampa Elements XL

Zero Taklampa Elements XL

17 timmar 53 minuter

2026-01-08 21:00

500 SEK

Värdering: 6 000 SEK

Extra stor taklampa från Zero, modell Elements XL formgiven av Note Design Studio. Nypris ca 35 000:-. Material: Tyg, metall, akryl

Bruksslitage. Märken. Repor.

Rekomo Auctions

Flöjelbergsgatan 11-13
431 37 Mölndal
Göteborg

auctions@rekomo.se
010-3333 111