Auktioner Tamburmajor Confetti ROWICO HOME

Bilder Tamburmajor Confetti ROWICO HOME

Tamburmajor Confetti ROWICO HOME

17 timmar 44 minuter

2026-01-08 21:44

250 SEK

Värdering: 600 SEK

Confetti från Hollänska ROWICO HOME. Tamburmajor helt i trä med 8 krokar för bra förvaring. Massiv svartlackerad ek. Slitage. repor. Märken.

Rekomo Auctions

Flöjelbergsgatan 11-13
431 37 Mölndal
Göteborg

auctions@rekomo.se
010-3333 111