Bilder Tamburmajor Confetti ROWICO HOME
Tamburmajor Confetti ROWICO HOME
Confetti från Hollänska ROWICO HOME. Tamburmajor helt i trä med 8 krokar för bra förvaring. Massiv svartlackerad ek. Slitage. repor. Märken.