Auktioner Mattor & Textil Röllakanmatta. Signerad, Ingegerd Silow.

Bilder Röllakanmatta. Signerad, Ingegerd Silow.

Röllakanmatta. Signerad, Ingegerd Silow.

150 SEK

Värdering: - SEK

Ca 195x135cm.
Bruksslitage.

Sweakronan Auktioner

Tråstad Västergården 512
591 93 Motala

daniel.nord@sweakronan.se
0141-75 39 60

150 SEK

80 SEK