Auktioner Övrigt KASSAAPPARAT, National Cash Register U.S.A. tidigt 1900-tal, H: 57x 47x 43cm (slitage, tung!)

Bilder KASSAAPPARAT, National Cash Register U.S.A. tidigt 1900-tal, H: 57x 47x 43cm (slitage, tung!)

KASSAAPPARAT, National Cash Register U.S.A. tidigt 1900-tal, H: 57x 47x 43cm (slitage, tung!)

5 timmar 4 minuter

2026-01-12 19:18

500 SEK

Värdering: - SEK

Arvika Auktionsverk AB

Stränggatan 8
671 41 Arvika

info@arvikaauktionsverk.se
Tel: 070-572 95 16 Jörgen, 070-572 25 80 Mona

13 timmar

45 000 SEK

13 timmar

3 200 SEK

13 timmar

13 timmar