Auktioner Keramik & Porslin Fat, Marian Zawadzki, glaserat stengods, Tilgmans stengods, signerad, daterad 1959
Bilder Fat, Marian Zawadzki, glaserat stengods, Tilgmans stengods, signerad, daterad 1959
Fat, Marian Zawadzki, glaserat stengods, Tilgmans stengods, signerad, daterad 1959
14 timmar
14 timmar
14 timmar
14 timmar