Auktioner SIDOBORD fanerat i teak, 1900 talets andra hälft. H:48x 60x 45cm (bruksslitage, fläckar förekommer)

Bilder SIDOBORD fanerat i teak, 1900 talets andra hälft. H:48x 60x 45cm (bruksslitage, fläckar förekommer)

SIDOBORD fanerat i teak, 1900 talets andra hälft. H:48x 60x 45cm (bruksslitage, fläckar förekommer)

2 timmar 2 minuter

2026-01-14 19:34

125 SEK

Värdering: - SEK

Arvika Auktionsverk AB

Stränggatan 8
671 41 Arvika

info@arvikaauktionsverk.se
Tel: 070-572 95 16 Jörgen, 070-572 25 80 Mona

400 SEK

11 400 SEK

7 000 SEK