Auktioner Färglitografi Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numrerad, det blir sommar igen. Färglitografi, bildmått: 61x47 cm, yttermått inklusive ram: 71x55 cm

Bilder Färglitografi Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numrerad, det blir sommar igen. Färglitografi, bildmått: 61x47 cm, yttermått inklusive ram: 71x55 cm

Färglitografi Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numrerad, det blir sommar igen. Färglitografi, bildmått: 61x47 cm, yttermått inklusive ram: 71x55 cm

1 timme 57 minuter

2026-01-19 20:13

200 SEK

Värdering: - SEK

text2

Auktionshuset Metropol

Sveavägen 116
113 50 Stockholm

info@metropol.se
08- 673 48 80

150 SEK

100 SEK

80 SEK

60 SEK