Auktioner Träsnitt Svenolov Ehrén (1927-2004), Sverige. Signerad, daterad -66, Katarinahissen. Bildmått: 85x69 cm, yttermått inklusive ram: 87x72 cm

Bilder Träsnitt Svenolov Ehrén (1927-2004), Sverige. Signerad, daterad -66, Katarinahissen. Bildmått: 85x69 cm, yttermått inklusive ram: 87x72 cm

Träsnitt Svenolov Ehrén (1927-2004), Sverige. Signerad, daterad -66, Katarinahissen. Bildmått: 85x69 cm, yttermått inklusive ram: 87x72 cm

2 timmar 4 minuter

2026-01-19 20:06

2200 SEK

Värdering: - SEK

text2

Auktionshuset Metropol

Sveavägen 116
113 50 Stockholm

info@metropol.se
08- 673 48 80

150 SEK

100 SEK

80 SEK

60 SEK