Auktioner CHARLES ROKA (Ungern/Norge, 1912-1999), olja på duk, signerad

Bilder CHARLES ROKA (Ungern/Norge, 1912-1999), olja på duk, signerad

CHARLES ROKA (Ungern/Norge, 1912-1999), olja på duk, signerad

1100 SEK

Värdering: 2 500 SEK

Sydländsk kvinna, ca 80 x 64, inkl ram 98 x 81 cm