Auktioner Skulpturer & Konsthantverk CHRISTIAN ERIKSSON "Bågspännaren". Skulptur, stor!, bronserad gips, signerad samt daterad 1915. ställvis mindre ålderssprickor och märken. Helhetsintrycket gott. Höjd: 60cm Sockel: 45x39cm

Bilder CHRISTIAN ERIKSSON "Bågspännaren". Skulptur, stor!, bronserad gips, signerad samt daterad 1915. ställvis mindre ålderssprickor och märken. Helhetsintrycket gott. Höjd: 60cm Sockel: 45x39cm

CHRISTIAN ERIKSSON "Bågspännaren". Skulptur, stor!, bronserad gips, signerad samt daterad 1915. ställvis mindre ålderssprickor och märken. Helhetsintrycket gott. Höjd: 60cm Sockel: 45x39cm

9300 SEK

Värdering: - SEK

Auktionera

Stormgatan 20
652 21 Karlstad

info@auktionera.se
072 738 38 28

160 SEK