Auktioner IB KOFOD-LARSEN. Fåtölj "Örenäs", teak, OPE Möbler, 1960-tal. bruksslitage på dynor, resår till sits saknas.
Bilder IB KOFOD-LARSEN. Fåtölj "Örenäs", teak, OPE Möbler, 1960-tal. bruksslitage på dynor, resår till sits saknas.
IB KOFOD-LARSEN. Fåtölj "Örenäs", teak, OPE Möbler, 1960-tal. bruksslitage på dynor, resår till sits saknas.
15 timmar
150 SEK