Auktioner IB KOFOD-LARSEN. Fåtölj "Örenäs", teak, OPE Möbler, 1960-tal. bruksslitage på dynor, resår till sits saknas.

Bilder IB KOFOD-LARSEN. Fåtölj "Örenäs", teak, OPE Möbler, 1960-tal. bruksslitage på dynor, resår till sits saknas.

IB KOFOD-LARSEN. Fåtölj "Örenäs", teak, OPE Möbler, 1960-tal. bruksslitage på dynor, resår till sits saknas.

16 timmar 49 minuter

2026-01-15 19:17

3600 SEK

Värdering: - SEK

Auktionera

Stormgatan 20
652 21 Karlstad

info@auktionera.se
072 738 38 28

15 timmar

1 000 SEK

15 timmar

260 SEK