Bilder FULVIO BIANCONI. Vas, glas, "Forato", modell 4516, Venini, Italien, 1950-tal. Höjd: 29,5cm. svag märkning i botten. Bruksslitage
FULVIO BIANCONI. Vas, glas, "Forato", modell 4516, Venini, Italien, 1950-tal. Höjd: 29,5cm. svag märkning i botten. Bruksslitage
375 SEK
200 SEK