Auktioner Glas FULVIO BIANCONI. Vas, glas, "Forato", modell 4516, Venini, Italien, 1950-tal. Höjd: 29,5cm. svag märkning i botten. Bruksslitage

Bilder FULVIO BIANCONI. Vas, glas, "Forato", modell 4516, Venini, Italien, 1950-tal. Höjd: 29,5cm. svag märkning i botten. Bruksslitage

FULVIO BIANCONI. Vas, glas, "Forato", modell 4516, Venini, Italien, 1950-tal. Höjd: 29,5cm. svag märkning i botten. Bruksslitage

1 timme 45 minuter

2026-01-15 20:25

2600 SEK

Värdering: - SEK

Auktionera

Stormgatan 20
652 21 Karlstad

info@auktionera.se
072 738 38 28

60 SEK