Auktioner MATSALSMÖBEL Tage Jonsson, 1965, Arvika, gustaviansk stil, signerade. Bord med 2st iläggsskivor, 4st stolar. H:75cm Dia:108cm + iläggsskivor 42,5cm/st. Ställvis slitage förekommer.

Bilder MATSALSMÖBEL Tage Jonsson, 1965, Arvika, gustaviansk stil, signerade. Bord med 2st iläggsskivor, 4st stolar. H:75cm Dia:108cm + iläggsskivor 42,5cm/st. Ställvis slitage förekommer.

MATSALSMÖBEL Tage Jonsson, 1965, Arvika, gustaviansk stil, signerade. Bord med 2st iläggsskivor, 4st stolar. H:75cm Dia:108cm + iläggsskivor 42,5cm/st. Ställvis slitage förekommer.

1 timme 47 minuter

2026-01-15 20:23

1200 SEK

Värdering: - SEK

Auktionera

Stormgatan 20
652 21 Karlstad

info@auktionera.se
072 738 38 28

60 SEK