Auktioner LODREGULATOR 1800-tal. H:135x 47x 18cm. slitage

Bilder LODREGULATOR 1800-tal. H:135x 47x 18cm. slitage

LODREGULATOR 1800-tal. H:135x 47x 18cm. slitage

1 timme 40 minuter

2026-01-15 20:30

2700 SEK

Värdering: - SEK

Auktionera

Stormgatan 20
652 21 Karlstad

info@auktionera.se
072 738 38 28

60 SEK