Bilder SVEN MARKELIUS. Stolar 5st, "Orkesterstolen", stapelbara, 1900-tal. Ställvis slitage.
SVEN MARKELIUS. Stolar 5st, "Orkesterstolen", stapelbara, 1900-tal. Ställvis slitage.