Auktioner SVEN MARKELIUS. Stolar 5st, "Orkesterstolen", stapelbara, 1900-tal. Ställvis slitage.

Bilder SVEN MARKELIUS. Stolar 5st, "Orkesterstolen", stapelbara, 1900-tal. Ställvis slitage.

SVEN MARKELIUS. Stolar 5st, "Orkesterstolen", stapelbara, 1900-tal. Ställvis slitage.

1 timme 53 minuter

2026-01-15 20:34

950 SEK

Värdering: - SEK

Auktionera

Stormgatan 20
652 21 Karlstad

info@auktionera.se
072 738 38 28