Bilder SLAGBORD med lådor, rokokostil, 1940/1950-tal. H:75x 180x 87cm. Senare målning. Slitage.
SLAGBORD med lådor, rokokostil, 1940/1950-tal. H:75x 180x 87cm. Senare målning. Slitage.