Auktioner SLAGBORD med lådor, rokokostil, 1940/1950-tal. H:75x 180x 87cm. Senare målning. Slitage.

Bilder SLAGBORD med lådor, rokokostil, 1940/1950-tal. H:75x 180x 87cm. Senare målning. Slitage.

SLAGBORD med lådor, rokokostil, 1940/1950-tal. H:75x 180x 87cm. Senare målning. Slitage.

1 timme 49 minuter

2026-01-15 20:38

400 SEK

Värdering: - SEK

Auktionera

Stormgatan 20
652 21 Karlstad

info@auktionera.se
072 738 38 28