Bilder LEKSAKSBIL. Cabriolet, trä, Gullrings leksaker, ovanlig bil, 1950-tal. L:48cm. Bruksslitage
LEKSAKSBIL. Cabriolet, trä, Gullrings leksaker, ovanlig bil, 1950-tal. L:48cm. Bruksslitage