Auktioner Leksaker LEKSAKSBIL. Cabriolet, trä, Gullrings leksaker, ovanlig bil, 1950-tal. L:48cm. Bruksslitage

Bilder LEKSAKSBIL. Cabriolet, trä, Gullrings leksaker, ovanlig bil, 1950-tal. L:48cm. Bruksslitage

LEKSAKSBIL. Cabriolet, trä, Gullrings leksaker, ovanlig bil, 1950-tal. L:48cm. Bruksslitage

400 SEK

Värdering: - SEK

Auktionera

Stormgatan 20
652 21 Karlstad

info@auktionera.se
072 738 38 28

Göteborg

Värdering

2 000 SEK

Göteborg

700 SEK