Bilder ALVAR AALTO. Koffert/Picknickväska, björk, Luterma Jyväskylä, 1930-tal. H:23x 66x 33cm. Bruksslitage, märken.
ALVAR AALTO. Koffert/Picknickväska, björk, Luterma Jyväskylä, 1930-tal. H:23x 66x 33cm. Bruksslitage, märken.
15 timmar
350 SEK