Auktioner Övrigt ALVAR AALTO. Koffert/Picknickväska, björk, Luterma Jyväskylä, 1930-tal. H:23x 66x 33cm. Bruksslitage, märken.

Bilder ALVAR AALTO. Koffert/Picknickväska, björk, Luterma Jyväskylä, 1930-tal. H:23x 66x 33cm. Bruksslitage, märken.

ALVAR AALTO. Koffert/Picknickväska, björk, Luterma Jyväskylä, 1930-tal. H:23x 66x 33cm. Bruksslitage, märken.

475 SEK

Värdering: - SEK

Auktionera

Stormgatan 20
652 21 Karlstad

info@auktionera.se
072 738 38 28

15 timmar

200 SEK

15 timmar

Värdering

400 SEK

15 timmar