Auktioner LÅDFACK 18/1900-tal. H:104x 134x 48cm. Ställvis slitage, färgsläpp, 1st låda saknas.

Bilder LÅDFACK 18/1900-tal. H:104x 134x 48cm. Ställvis slitage, färgsläpp, 1st låda saknas.

LÅDFACK 18/1900-tal. H:104x 134x 48cm. Ställvis slitage, färgsläpp, 1st låda saknas.

1 timme 36 minuter

2026-01-15 21:34

3500 SEK

Värdering: - SEK

Auktionera

Stormgatan 20
652 21 Karlstad

info@auktionera.se
072 738 38 28

425 SEK

70 SEK

50 SEK