Bilder LÅDFACK 18/1900-tal. H:104x 134x 48cm. Ställvis slitage, färgsläpp, 1st låda saknas.
LÅDFACK 18/1900-tal. H:104x 134x 48cm. Ställvis slitage, färgsläpp, 1st låda saknas.