Bilder FÅTÖLJ, Swedish Modern, 1900-talets mitt. Sitthöjd: ca 38cm. Bruksslitage
FÅTÖLJ, Swedish Modern, 1900-talets mitt. Sitthöjd: ca 38cm. Bruksslitage
200 SEK
1 400 SEK